سامانه تبليغات متمرکز سفير؛ گامي پيشرو در عرصه اطلاع‌رساني جامع

سامانه تبليغات متمرکز سفير؛ گامي پيشرو در عرصه اطلاع‌رساني جامع

سامانه تبليغات متمرکز سفير به منظور بهره برداري بر روي پنل هاي نمايشي براي انواع تبليغات و اطلاع‌رساني‌ها در قالب مالتي‌مديا

1395/11/24

به گزارش روابط عمومي شرکت ثامن ارتباط عصر، مدير پروژه سامانه سفير درباره ويژگي منحصر به فرد اين سامانه اظهار کرد: سامانه سفير در اصل يک صدا و سيماي اختصاصي  بر بستر شبکه است که محتواي مد نظر از جمله تصوير، ويدئو، فايل صوتي و اطلاعات ديجيتال را با استفاده از فناوري هاي نمايشي مانند LED و LCD به صورت متمرکز نمايش مي دهد.

وي با اشاره به اين موضوع که اين سامانه جهت کاربرد در پروژه هاي کلان طراحي شده گفت: سامانه سفير در صنايع مختلفي از جمله بانک ها و موسسات مالي، نهادهاي دولتي، مراکز بهداشتي درماني، مراکز گردشگري و هتل ها، تبليغات در فضاي باز، موسسات آموزشي و از اين دست موارد کاربرد بسيار دارد.

اطلاع رساني بر روي بستر  Digital Signage در اصل نوعي اطلاع رساني ديجيتالي بر روي بستر نمايشگرها از جمله LCD ها و LED ها و ديتا پروژکتورها است که مزاياي مختلفي از جمله سرعت عمل در انتقال اطلاعات و انتقال پيام در زمان موثر و به شخص موثر دارد.  

وي همچنين اشاره نمود به کارگيري سامانه سفير براي  بانک ها، سيستم هاي نظامي و مجموعه هايي که در سطح ملي و بين المللي فعاليت مي کنند بهترين گزينه است.

او افزود اين سامانه موفق شده اخيرا به عنوان يکي از 150 محصول برتر دنيا در اين حوزه در نشريه Digital SignageToday بررسي شده و به عنوان تنها محصول خاورميانه در اين نشريه ارزيابي شود.

وي همچنين از ثبت اين سامانه در شوراي عالي انفورماتيک به زودي خبر داد و گفت: در يک سال گذشته اين سامانه توانسته در هر مناقصه اي که با موضوع خريد سامانه هاي Digital Signage بوده برنده مناقصه شود که اين نشانگر توانمندي فني و ارزشمند ما در ميان ساير رقبا است.

مدير پروژه سامانه سفير يادآور شد: پس از بهره برداري از سامانه سفير، مجموعه هايي که قبلا داراي ساير سيستم Digital Signage بودند ولي از آنها رضايت نداشتند در اعلام مناقصه جديد تصميم بر استفاده از سامانه سفير گرفتند که از جمله اين مجموعه‌ها مي توان به بانک شهر و بانک ملت اشاره کرد که از سيستم‌هاي Digital Signage استفاده مي‌کردند.

وي درباره بهره‌برداري و کاربردي شدن اين سامانه اظهار کرد: در حال حاضر علاوه بر شرکت ثامن ارتباط عصر، حدود سه سال است که  صد در صد شعب ثامن به اين سامانه تجهيز شده‌اند و شعب بانک سينا و بانک شهر و دانشگاه الزهرا نيز طي چهار مرحله از سال 92 تاکنون از اين سامانه بهره‌مند شده‌اند و درحال حاضر سامانه سفير در تمام شهرهاي ايران حضور دارد.

او افزود: پس از بررسي نقاط مثبت نمونه خارجي و بر اساس نيازهاي داخلي  سامانه سفير را طراحي کرده‌ايم تا کاملا کاربردي و تاثيرگذار باشد.

وي به سامانه نظارتي مکان محور (GIS ) اشاره کرد و گفت: اين سامانه يک سامانه اطلاعاتي است که گزارشات را در قالب اطلاعات جغرافيايي به شما ارائه مي‌کند. نکته اي که در استفاده از سامانه  GISمهم است قابليت ارائه گزارش در قالب اطلاعات جغرافيايي است که در سامانه مکان محور سفير امکان مشاهده وضعيت و مديريت نمايشگرها بر اساس موقعيت جغرافيايي فراهم شده است.

اين مدير فعال حوزه فناوري اطلاعات همچنين يادآور شد: پيکربندي از راه دور يکي از ابزارهاي مهم کاربردي و کم نظير سامانه تبليغات متمرکز سفير براي مديريت و هدايت پليرها است که با استفاده ازاين ابزار بدون نياز به حضور در محل نصب نمايشگرها مي توان مشکلات را رفع نمود و تمامي تنظيمات مورد نياز براي سامانه و نقاط انتهايي را از راه دور انجام داد.

او درباره بازاريابي مجاورتي اظهار کرد: محور بازاريابي مجاورتي که در اين سامانه ديده شده بر چهار بخش تقسيم مي‌شود که شبکه بي سيم Wi-Fi، بلوتوث، بيکن و کد QR ازجمله اين بخش ها است که در بخش شبکه بيسيم، امکان نمايش و دانلود محتوا بر روي تلفن هوشمند کاربران و مشتريان با استفاده از ابزارهاي سخت افزاري ساده فراهم شده و در بخش بلوتوث نيز امکان ارسال محتوا براي کاربران و مشتريان از طريق بلوتوث و ثبت وضعيت ارسال و دريافت تعريف شده است.

وي همچنين افزود: در بخش بيکن، امکان اطلاع رساني در رابطه با جزييات يک محصول يا خدمت به مشتريان بر روي تلفن هوشمند يا تبلت آنها از طريق سيگنال هاي بيکن و در بخش کد QR نيز امکان مشاهده محتواي تبليغاتي و اطلاع‌رساني بر روي تلفن هوشمند يا تبلت از طريق اسکن کد QR وجود دارد.

صدا و سيماي اختصاصي، شبکه پخش تبليغات تجاري، نمايش پيام هاي اضطراري، تبليغات فروشگاهي، ابزار فروش و بازاريابي، منوي ديجيتال، کيوسک، خودپرداز، موبايل و شبکه هاي اجتماعي و مسيريابي در فروشگاه ها و رستوارن ها از جمله راهکارهاي سامانه سفير است.

وي يادآور شد: پخش هوشمند، هوش تجاري و پخش زنده از ديگر بخش هاي اين سامانه است که در بخش هوشمند محتواي مختلف بر اساس شرايط متفاوت به کاربران نمايش داده مي شود و در بخش هوش تجاري اين سامانه نيز گزارشات آني از وضعيت سرور، نقاط انتهايي، محتواي ثبت شده در سامانه، بلوتوث، واي فاي، بيکن و وضعيت کاربران ارائه مي شود.

 مدير پروژه سامانه سفير درباره پخش زنده اين سامانه گفت: پخش زنده اين سامانه در سه محور پخش زنده تلويزيوني، پخش زنده صوت و تصوير و سامانه آموزش مجازي تعريف شده و به کاربران سرويس ارائه مي کند. 

http://safir.samenea.com

 

     -(28 Body)  Visitor Count: 89315
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
  • تهران-خیابان گاندی جنوبی- خیابان پانزدهم- پلاک 25
  • درخواست دمو محصول و ارائه خدمات: 87137330-021
    دفتر مرکزی: 87137000-021
  • info[@]samenea.com
اینستاگرام آپارات آراس اس تلگرام لینکدین