ارتباطات

پيام تبريک مديرعامل بمناسبت سال نو

پيام تبريک سال نو مديرعامل شرکت ثامن ارتباط عصر

نشاني ديگر از قابليت هاي شرکت ثامن ارتباط عصر

کسب رتبه نخست شوراي عالي انفورماتيک ايران در 3 شاخه تخصصي توسط شرکت ثامن ارتباط عصر

1.5 ميليون ATM در جهان همچنان از سيستم عامل ايکس پي استفاده مي کنند

تهران - ايرنا - با وجوداينکه شرکت مايکروسافت از 19 فروردين پشتيباني خود را از ويندوز ايکس پي برمي دارد، اما يک پيش بيني حاکي از آن است که 1.5 ميليون دستگاه (ATM) در جهان همچنان از همان ويندوز ايکس پي استفاده خواهند کرد.

مشارکت سامسونگ و مايکروسافت به منظور پشتيباني از Active Directory در پلتفرم KNOX

کمپاني سامسونگ امروز اعلام کرد که يک قرارداد دو طرفه با کمپاني مايکروسافت به امضاء رسانده که طي آن قابليت پشتيباني از Active Directory مايکروسافت به دستگاه‌هاي ساخت سامسونگ که مجهز به پلتفرم KNOX هستند، اضافه خواهد شد.

بيل گيتس دوباره ثروتمندترين مرد جهان شد

مرد بشردوست و مؤسس مايکروسافت مجدداً جايگاه ثروتمندترين مرد دنيا را در ليست بيليونرهاي فوربس بدست آورد. براساس گزارش اين رسانه مالي، بيل گيتس در حدود ?? ميليارد دلار ثروت دارد. رشد سهام مايکروسافت در ماه‌هاي اخير باعث شد تا مؤسس اين شرکت بتواند کارلوس اسليم مکزيکي را پشت سر بگذارد.

بهترين اينترنت را از کدام شرکت‌ها بگيريم؟

به گزارش ايتنا از ايسنا، در زمينه اينترنت ??? کيلوبيت به ترتيب شرکت‌هاي شبکه گستر پيام آوران کوير، مخابرات سيستان و بلوچستان و سروش رسانه رتبه‌هاي اول تا سوم سرعت را به خود اختصاص داده و پس از آن‌ها شرکت‌هاي عصر انتقال داده‌ها، رسانه اصفهان نت و آسياتک در رتبه‌هاي بعدي قرار گرفته‌اند.

Back     Next
iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.