پرسنل شرکت و سرمايه هاي انساني
-(42 Body)  Print

سرمايه هاي انساني

نيروي انساني از پراهميت‌ترين و ارزش‌مندترين سرمايه‌هاي شرکت ثامن ارتباط عصر به شمار مي‌آيد. دقت نظر مديران اين شرکت در انتخاب نيروي كار يادگيرنده، خلاق، جوان و سخت‌كوش در كنار توجه و نظارت بر پويايي و تكامل اين نيروها نشان‌گر ميزان اين حساسيت و توجه بوده است. هم‌اكنون مجموعه‌اي از كارشناسان و متخصصان جوان، توان‌مند و دانش‌آموخته، ساختار فكري، علمي و اجرايي شرکت ثامن ارتباط عصر را تشكيل مي‌دهند كه با تكيه بر اندوخته‌ها و تجارب ارزش‌مند خود پاسخ‌گوي انتظارات مشتريان هستند.

شرکت ثامن ارتباط عصر همواره تلاش كرده است تا نيروي علمي و متخصص خود را به گونه‌اي انتخاب و تربيت كند كه به بهترين شيوه پاسخ‌گوي اعتماد و توجه مشتريان باشد. از آن جايي كه هر يك از نيروهاي متخصص، سرمايه‌هاي فكري هستند كه بخشي از خواسته‌ها و نيازهاي مشتريان را پاسخ مي‌دهند، روشن است كه رضايت شغلي هر يك از نيروها و برآورده شدن توقعات آنان از جايگاه شغلي خود در نهايت منجر به بالا رفتن كيفيت خدمات سازمان مي‌شود.

شرکت ثامن ارتباط عصر در تكميل فعاليت‌هاي خود براي جذب و حفظ نيروي كارآزموده و توانمند تلاش‌هاي بسياري انجام داده است كه از آن جمله مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

تربيت و آموزش‌ نيروي انساني
افزون بر حساسيت و دقت نظري كه در انتخاب نيروي انساني در شرکت ثامن ارتباط عصر وجود دارد، برنامه‌هاي منظمي نيز براي آموزش نيروهاي انساني در نظر گرفته شده است. بخشي از اين آموزش‌ها در درون شركت و از طريق مطالعه نشريات و مطالب درون سازماني يا حرفه‌اي و آموزه‌هاي حضوري و مستقيم، با هدف آشنايي با فرهنگ سازماني و شيوه‌هاي بهينه برخورد و پاسخگويي به نياز مشتريان در چارچوب يك دوره زماني مشخص انجام مي‌شود. بخش ديگري از آموزش‌ها با معرفي نيروها براي حضور در دوره‌هاي آموزشي، كارگاه‌ها و سمينارهاي تخصصي خارج از مرکز با توجه به اهداف، ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي رشد هر فرد و نيازهاي تخصصي مجتمع انجام مي‌شود كه در طول دوره همكاري تداوم خواهد داشت.

پويايي پيشرفت‌هاي شغلي
سرمايه‌هاي انساني ثامن ارتباط عصر در هر جايگاه و موقعيت شغلي بر اين باورند كه بالندگي و پويايي در هر زمان، بخشي جدا نشدني از كار و فعاليت سازماني است و از اين رو، هر نيروي انساني به ترسيم جايگاه فعلي خود و برنامه‌ريزي براي دست‌يابي به مراتب بالاتر در وظايف سازماني تشويق مي‌شود. از سوي ديگر براي تمامي كاركنان و نيروهاي انساني، بستري مناسب براي تكامل و ترقي شغلي فراهم مي‌شود تا بتوانند به آنچه كه شايستگي و توانايي دست‌يابي به آن را دارند، نايل شوند.


 

iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.