متدولوژي، استانداردها و الگوهاي مورد استفاده
-(45 Body)  Print

متدولوژي هاي عمومي

متدولوژي مديريت برنامه ها و پروژه هاي شرکت ثامن ارتباط عصر و خدمات تخصصي که براي اجراي آنها لازم مي باشد بر پايه اصول، استانداردها و فرآيندهاي مؤسسه مديريت پروژه(PMI) يا همان PMBOK و همچنين بر اساس ITIL  بنا نهاده شده است.

ITIL

ITIL  مقبول ترين رهيافت در راستاي مديريت خدمات فناوري اطلاعلات در سراسر دنيا و مجموعه اي از تجارب موفق و برترين افکار، الگوها و روش ها جهت مديريت زيرساخت‌هاي فناوري اطلاعات، پياده‌سازي و استفاده از آنها مي باشد که از سازمان ها و شرکت هاي عمومي و خصوصي استخراج گرديده است.

 

 

 

PMBOK

استانداردهاي جهاني PMI راهنمايي ها، قواعد و مشخصاتي را براي مديريت پروژه ارائه مي نمايد. اين استانداردها به صورت گسترده مورد پذيرش عوام و خواص واقع شده و هنگامي که اين استانداردها به کار بسته شوند به شما کمک مي نمايند تا سازمان و حتي همکاران شما در سراسر جهان به تفوق و برتري حرفه اي دست يابيد.

 

 

 

ISO 9001:2008

با توجه به اهميت مشتري مداري و تضمين کيفيت در ارائه خدمات، شرکت ثامن ارتباط عصر اقدام به همگام سازي فرآيندهاي خود با استاندارد مديريت کيفيت ISO 9001 : 2008 نموده است.
 مديريت کيفيت يعني نظارت بر فرآيند ساخت و توليد محصول براي ايجاد اطمينان از مطابقت محصول با آنچه مورد نظر طراح يا مشتري بوده است.

 

 

متدولوژي هاي خدمات خاص

با وجود اينکه دريافت گواهينامه معتبر بين المللي در کليه زمينه هاي ذيل براي هر سازمان داخلي يا خارجي عملاً دور از ذهن به نظر مي رسد، بررسي و پياده سازي استانداردهاي زير در بخش هاي مربوطه در دستور کار تمامي مديريت هاي شرکت ثامن ارتباط عصر قرار گرفته است.

بيشتر بدانيد ...


 

iGap آپارات آراس اس تلگرام لينکدين
تمامي حقوق متعلق به شرکت ثامن ارتباط عصر مي باشد.