حضور ثامن ارتباط عصر در نمايشگاه تراکنش

حضور ثامن ارتباط عصر در نمايشگاه تراکنش

در اين نمايشگاه آخرين تحولات در عرصه فناوري‌هاي نوين مالي، شهر هوشمند، بانکداري ديجيتال، بيمه‌ها، اپراتورها و بحث ادغام به بحث و بررسي گذاشته مي شود.

Date:1398/7/21

پنجمين نمايشگاه تراکنش ايران (ITE 2019) امسال نيز همانند 4 سال گذشته در واپسين روزهاي آبان ماه برگزار مي‌شود؛ قرار است در اين نمايشگاه آخرين تحولات در عرصه فناوري‌هاي نوين مالي، شهر هوشمند، بانکداري ديجيتال، بيمه‌ها، اپراتورها و بحث ادغام به بحث و بررسي گذاشته شود.
بنابر اعلام ستاد خبري نمايشگاه تراکنش ايران، قرار است در اين نمايشگاه 3 روزه 7 سمينار جانبي با عناوين «نقشه راه بانکداري ديجيتال»، «بيمه‌ها و فين‌تک‌ها»، «کيف پول؛ از حرف تا عمل!»، «بانک‌ها، پرداختي‌ها و اپراتورها، رقابت يا شراکت؟»، «پرداخت ياران و چالش‌هاي کسب و کاري»، «شهر هوشمند و صنعت پرداخت؛ از جدايي تا همگرايي» و «ادغام بانک‌ها؛ بيم‌ها و اميدها» برگزار شود.
پنجمين نمايشگاه تراکنش ايران که در روزهاي 28 تا 30 آبان ماه در محل نمايشگاه گفت‌وگو برگزار مي‌شود، با مشارکت بيش از صدها نفر از مديران ارشد صنايع بانکي، مالي، پرداختي، بورس، بيمه و فناوري و هزاران نفر از بازديدکنندگان برگزار خواهد شد.
شرکت ثامن ارتباط عصر نيز در اين رويداد مهم حضور خواهد داشت.


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 312
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image
  • تهران-خيابان گاندي جنوبي- خيابان پانزدهم- پلاک 25
  • درخواست دمو محصول و ارائه خدمات: 87137330-021
    دفتر مرکزي: 87137000-021
  • info[@]samenea.com
اينستاگرام آپارات آراس اس تلگرام لينکدين